MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstol 16358171
nr 1635 8171
Karmstol
"Gripsholm", Arne Norell
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 12 augusti 2024
kl 19:53:28
100 kr
150 kr